Stranger Things 4. Sezon Ve Bilinen Tüm Detaylar / Tahmini Çıkış Tarihi İçerir.

Netflix orjinal içeriklerinden en çok ses getiren yapımlardan biri olan stranger things 3. sezonunun ardından bir çok başarıya imza attı , ilk 30 günde 40 milyondan fazla izlemenme alan yapımın 4. sezonu geleceği kesinleşirken 4. sezon ile alakalı tüm bilgileri bu haberde bulabilirsiniz. Stranger things 4. sezon ne zaman ?

İlk 2 sezonu yayınlandıktan sonra özellikle 2. sezonda bazı izleyicilerini sıkan bir yapıda ilerlerken 3. sezon ile adeta yükselişe geçen stranger things’in 4. sezonu kesinleşti. Şuanda senaryosu ve prodiksiyonu planlama aşamasında olan yapım 4. ve muhtemel final sezonu ile 2020 ekim’i sonrasında yayına girecek. Tahmini olarak ekim kasım veya aralık ayında yayınlanması beklenen yapım artık hawkins dışında amerika ve rusya topraklarında geçecek bir senaryoya sahip olacak.

Dizinin her sezonu geçtiği tarihler olarak 1983-84 ve 85 li yıllarda geçtiğinden yeni sezonda 1986 yılında dönemin rusya topraklarında gerçekleşen çernobil felaketinden de sahneler olacağı bazı bilgiler arasında.

4. Sezon muhtemelen dizinin final sezonu olacak ancak netflix yönetiminin artan popularite yüzünden mevcut senarist ve yapımcıları 5. sezon için zorlayabileceğinden eminiz.

Siz olsanız serinin devam etmesini mi tadında bitmesini mi tercih ederdiniz?

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.