NETFLİX ‘TE KAÇIRILMAYACAK DİZİ FİLMİ “BODYGUARD”

NETFLİX ‘TE KAÇIRILMAYACAK DİZİ FİLMİ “BODYGUARD”

Son dönemde adını Çağatay Ulusoy’un baş rol aldığı Muhafız diziyle duyduğumuz netflix’in en iddialı ve göze çarpan dizi filmlerinin başında gelen ve ödüllü usta oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkanBodyguard dizisinde heyecan ve gerilim dizinin fanlarının sayısını günden güne arttırmaktadır.
Drama konusunda en iyi televizyon dizisi ve damada en iyi erkek aktör performansı dalında ABD Altın Küre 2019 a aday gösterilen dizinin yönetmeniJedMercuro’dur.

  • BODYGUARD İZLEYİCİSİNE NE ANLATIYOR?

Dizi geniş bir izleyici kitlesine sahip. Diziyi izlerken bir anda kendinizi aksiyon ve gerilimin tam ortasında bulabilirsiniz.
İngiltere aristokratlarının soğuk savaşı sebebi ile yaşanan gerginlikler ve terör saldırılarının ortasında iç işleri bakanlığı korumalığına atan bir Bodyguard ‘ın ( David Budd) başından geçenleri anlatmaktadır.
Olaylar, David Budd ‘ın ailesiyle yaptığı bir tren yolculuğu esnasında bir canlı bombayı vazgeçmesi yönünde ikna etmesi üzerine işinde aldığı terfi ile başlar.
Budd göreve başta çok sevinir ancak iç işleri bakanının (Montegue) savaş yanlısı tutumu ve kararları yüzünden içten içe bu kişiyi korumakla ilgili çelişkiler yaşamaktadır. Bu esnada bu durumu ise dışardan fark edildi hale gelmiştir ki, bakanlığa yapılan saldırıları inceleyen dedektiflerin dikkatinden kaçmamıştır. Bu sebeple Buddsorgulanmıştır. Asker olduğu dönemde yaşadığı karmaşık duyguları tekrar yaşar gibi olan Budd taban tabana zıt olduğu bu siyasi karakter (Montegue) ile duygusal manada da yakınlaşmaya başlamıştır.
Heyecan dolu netflixdizi filminin 2.sezonu da 2019 da yayına girecektir.

  • USTA OYUNCU KADROSU
  • Richard Madden (David Budd- başroldeki bodyguard)
  • KeeleyHawes (Julia Montegue-başroldeki iç işleri bakanı)
  • SophieRundle (Budd asker olduğu dönemde psikolojik sorunlar yaşayınca boşandığı eşi)
  • Gına McKee(Anne Sampson)
  • Vincent Franklin(Mike Travis)
  • TomBrooke (Andy Apsted)

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.