Le Casa De Papel 3. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı Süpriz Berlin !

Dünyada olduğu gibi ülkemizde’de çok sevilen ve beğenilen le casa de papel dizisinin 3. sezon tanıtım videosu yayınlandı. Aslında dizi tek bir sezon olarak planlanmış ve çekilmiş ispanya da bu şekilde yayınlanmıştı , fakat dizinin global yayın haklarını satın alan netflix dizinin bölüm sürelerini uzun bulmuş ( türkiye gibi 2 saatlik idi her bölüm) her bölümü ikiye bölerek toplamda iki sezonluk bir dizi ortaya çıkarmıştı , yüksek beğeni alan diziye her ne kadar final yapsada 3. sezon onayı verildi ve 2.sezon biter bitmez yeni sezon çalışmalarına başlandı. İşte 3. Sezon tanıtım fragmanı ve ilk görüntüler.

Dizi tanıtımında yönetmen dizinin yaratıcısı ve başrol oyuncularının her birinin isimlerinin yazılı olduğu bir hangarda senaryo çalışması yaptığı görülüyor. Tanıtım bitmesine saniyeler kala ise berlini görüyoruz. Muhtemelen ilk sezonun profesör ile birlikte en çok sevilen karakterli olan berlin bir şekilde geri dönecek ve 3.sezonda kendisini göreceğiz.
Not : 2.sezon sonunda karakterimiz büyük bir çatışma ortasına kalarak kendini feda etmişti, bu sebeple göreceğimiz oyuncu muhtemelen berlinin gençliği veya bizim bilmediğimiz bir ikizide olabilir fakat soygun öncesine dair hayatı ile ilgili flaşbekler görebiliriz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.