İzle – Polar Netflix 2019

Polar 2019 Yılına girdiğimizde karşımıza çıkan en yeni netflix’filmlerinden biri. Başrollerinde vikings’den tanıdığımız güzeller güzeli Katheryn Winnick , bir çok iyi filmi olmasına rağmen en çok hannibal ile özleşteştirdiğimiz Mads Mikkelsen ve bir çok projeden bildiğimiz Vanessa Hudgens yer alıyor. Fragmanı izledikten sonra John Wich’e oldukça benzeteceğiniz yapım senaryo olarakta yine benzer , emekli olmuş bir seri katilin(filmde ajan olarak geçiyor) emekliliğinin tadını çıkartırken yıllar içinde yapmış olduğu birikime bağlı olduğu şirketin göz koyması ile başlayan aksiyonu ve sonrasındaki olayları konu alıyor.  

Film aynı zamanda bir çizgi roman uyarlaması ve başrolümüzün zaman zaman abartılı şekilde kahraman vari davranışlarını sezebilirsiniz , yine bazı sahnelerdeki aksiyon gereğinden yüksek şekilde işlenmiş olabilir tüm bunların sebebi filmin bir çizgi roman uyarlaması olması ve çizgi romanların zaman zaman abartıya kaçması.
Gerek oyuncuların seçimi gerek dikkat çeken aksiyon sahneleleri ile 2019’un ilk günlerinde kendisini izletecek ve tahminimize göre iyi reyting alacak bir yapım olacak keyifli seyirler.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.