Netflix Original İron Fist 3. Sezonu İptal Edildi.

İlk sezon öncesi büyük beklenti yaratan fakat hem ilk hemde ikinci sezonun yayınlanması ile izleyiciler için hayal kırıklığı yaratan iron fist’in gelecek olan 3.sezonu onay alamadı ve iptal edildi. The Defenders serisi içerisinde hikaye tarafında en önemli karakterlerden biri olan iron fist diğer karakterlere nazaran daha fazla mistik öye barındırsada malesef bu hikaye diziye istenildiği gibi aktarılamadı ve izleyicileri üzdü.  

Yeni sezonun gelmeyecek olması bir çok kişiyi The Defenders serisi içinde düşündürüyor karakterlerden birinin solo hikayesinin olmaması The Defenders serisini tehlikeye sokabilir. Yapımcılar tarafından henüz tüm karakterlerin bir arada savaştığı The Defenders için bir açıklamada bulunmasada Finn Jones ‘un tekrar karaktere hayal verip vermediğini ilerleyen dönemde öğrenebileceğiz.

Kişisel not : Bana kalırsa iron fist bir çok yönden konusu gereği bir çok netflix evrenindeki marvel karakterlerinden üstün olsada bu malesef istenildiği ölçüde yansıtılamadı. Bu büyük şanssızlık sebebiyle karaktere veda etsekte bölümleri izlerken sıkıldığımızda doğruydu. Gerekli bir karar evet , fakat şehir ile ilgili konuların diğer karakterler üzerinden devam etmesini dört gözle bekliyoruz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.