Çağatay Ulusoy’lu Netflix Dizisi Hakkında Diğer Detaylar

Geçen günlerde set görsellerini eklediğimiz Türkiye’nin ilk netflix projesi çağatay ulusoy lu yapımın çekimlerine başlandı.  Dizi ile ilgili tüm detaylar içeride.

Dizi O3 Medya yapımcılığında ve şuanda çekimlere başlanmış durumda.

Dizi ekibinde olduğu kesin olan oyuncular ise Çağatay Ulusoy , Okan Yalabık , Hazar Ergüçlü , Ayça Ayşin Turan , Mehmet Kurtuluş ,

Dizinin yönetmeni : Can Evrenol
Görüntü yönetmeni : ödüllü Gökhan Tiryaki

Yapım 2018 2. Yarısında muhtemelen yılbaşına yakın bir tarihte yani 4.Q döneminde yayınlanacak.

Görsel efektleri :  Gradient Effect firması tarafından yapılacak, dizinin prodüksiyon tasarımı ise Deniz Göktürk’e emanet.

Dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan’ın serüvenini anlatıyor. Hikayenin başında Doğu ve Batı’nın birleştiği 15 milyonluk şehirde sıradan bir genç olarak hayatını sürdüren Hakan kahraman olmaktan çok uzaktır. Ancak şehrinin tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olduğunu öğrendiğinde onları durdurmaktan başka çaresi kalmaz. Hem henüz hazır olmadığı hem de kabul etmek istemediği bir görevle karşı karşıya olan Hakan, kaderindeki son muhafız olma vazifesini yerine getirebilecek mi?
Çağatay Ulusoy’un İstanbul’un son muhafızı Hakan’ı canlandırdığı dizide, Faysal rolünde Hakan’ın imrendiği başarılı bir iş adamı olarak Okan Yalabık’ı izleyeceğiz. Ayça Ayşin Turan, Faysal’ın şirketlerinde yönetici olarak çalışan, aynı zamanda Hakan’ın ilgi duyduğu Leyla karakterini canlandırırken, Hakan’ın sırdaşı Zeynep’e Hazar Ergüçlü hayat verecek. Mehmet Kurtuluş ise Faysal’ın sağ kolu Mazhar olarak ekranda olacak.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.