Tüm Marvel Sinematik Ve Dizi Evreni İzleme Rehberi.

Sıkı bir Marvel taraftarıysanız marvel sinematik izleme rehberimiz ve marvel dizi serisi izleme rehberimiz tam sizlik. İşin başından beri takip edememiş olanlar için veya kaçıranlar için marvel filmleri hangi sırayla izlenir ve marvel dizileri hangi sıra ile izlenir sorularına tek konuda cevap buluyoruz.
Bir önceki konumuzda Netflix-Marvel dizi evrenini izleme sırasını ve dizilerin hangi yönde ilerleyeceği ile ilgili bir paylaşım yapmıştık.(Sadece marvel dizi evreni için linke tıklayın.) 
http://www.netflixturkiye.org/2017/04/netflix-marvel-evrenine-giris-netflix.html
Marvel bir kaç yıldır tüm film ve dizi planlarını büyük bir süpriz olmaması durumunda çok önceden bizim ile paylaşılıyor. Genelde 1 yıl civarında süren post prodiksiyon aşamasından daha önceden film kadrosu daha belli bile olmadan genelde vizyon tarihleri şaşmadan karşımızda oluyor. Yine aynı durum dizi ve film evreninde  bizi karşılıyor. (Resmi büyük açmak için lütfen URL ye gidin.)
Bu büyük görselde görebileceğiniz gibi bir çok film ve dizi genel olarak AVENGERS serilerinde bir araya gelmekte ve büyük düşmanlarla karşı karşıya kalındığında daha büyük bir ekip olarak rekabet etmekte. 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.