Netflix Abonelik İptali ve Ücretsiz Hesabı Kapatmak

Ücretsiz Netflix Aboneliğini Ücret Ödemeden İptal Edin 
Netflix hizmetini denemek için ücretsiz bir aylık hesap açtırdıysanız ve hizmeti durdurmak veya iptal etmek istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Netflix müşterilerini çok seven bir hizmet olduğundan zaten size hesabınızın süresi kısaldığında son bir hafta beya beş gün gibi bir eposta göndererek aynen şu şekilde bir mail gönderecek. ” Hatırlatma: Bir ay ücretsiz kullanma hakkınız 25 Ekim 2016 Salı günü sona eriyor. ” Eğer bu maili atladıysanız veya bulamıyorsanız önemli değil zaten direk hesap ayarlarındanda hesabınızı kapatabilir veya dondurabilirsiniz. 
Netflix hesabını dondurmak ve Netflix hesabını iptal etmek.
Öncelikle https://www.netflix.com/YourAccount Adresine giriş yapmanız gerekiyor. 
Hesap bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız. 
Hesabım sekmesinin hemen altında 
ÜYELİK VE ÖDEMELER altında ise 
ÜYELİĞİ İPTAL ET butonu yer almakta. 
Üyelikler ve ödemeler bölümünden kredi kartı bilgilerinizi değiştirebilir , paket satın alabilir , alt veya üst pakete geçebilir ve önceki aylara ait ödemelerinizi ve kullanımlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
Üyeliği iptal et butonu ile hesabınızı iptal ederek bir sonraki kullanımıza kadar ödeme yapmadan hesabı kapatmış olursunuz. 
Üyeliği iptal et butonuna giriş yaptığınızda ise kısa bir bilgilendirme ile karşılaşacaksınız , unutmayın ki netflix in size bu kadar güzel hizmet verebilmesinin sebeplerinden biri kullanıcı profillerine uygun tercih ve öneride bulunması , şimdiye kadar izlediğiniz dizileri kaldığınız yerleri ve sevebileceğiniz filmleri kayıt altında tutarak hem kolaylık sağlıyor hemde iyi keşifler yapmanızı sağlıyor. Netflix aboneliğinizi iptal ettiğinizde aşağıdaki uyarıda olduğu gibi 10 ay boyunca netflix size ait izleme verilerini tutacak ve hesabınızı 10 ay içinde tekrar aktif etmeniz durumunda tüm bilgileriniz kaldığı yerden eksiksiz şekilde işlemeye devam edecek. 
Üyeliğinizi istediğiniz zaman yeniden başlatabilirsiniz. Görüntüleme tercihleriniz 10 ay boyunca korunacak.
Unutmadan. 
Netflix’te dizi, program & film izleme keyfine devam edeceğinizi umuyoruz.

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.