Vodafone 3 Aylık Netflix Üyeliği Almak Vodafone Red
Üç Aylık ücretsiz vodafone netflix üyeliği alabilmek için yapmanız gerekenleri adım adım sıraladık. Bu kampanya sayesinde vodafone red üyeleri 3 ay boyunca ücretsiz netflix aboneliğinden faydalanabilecekler. Şimdilik sadece vodafone red adoneleri bu faydadan yararlanabiliyor fakat yakın zamanda vodafone ve netflix işbirliğinin ilerleyerek spotify gibi bir paket haline gelerek veya daha üst segment red paketlerine sınırsız veya belirli kotalı bir paket olarak eklenebileceğini düşünüyoruz ki iki firma tarafından da kazan kazan oluşabilecek bir durum. Bir çok kişi sırf spotify yüzünden tercihini vodafone olarak değiştirmişti. Şimdi bir benzeri hizmet karşımızda.


Bir kaç defa tekrar ettik fakat madde madde yazacağımız için son bir kez daha ekliyorum

Öncelikle bir vodafone red tarifesine sahip numaraya ihtiyacınız var.

vodafone hattınızdan mesajlar kısmına girip ”netflix” yazıp 3636 ya gönderiyoruz.

vodafone tarafından size gelen linke tıklayarak açılan sayfaya 10 haneli vodafone numaramızı yazıyoruz.

ardından sms olarak gelen tek seferlik  4 haneli pini aynı web sayfası üzerine giriyoruz.

Not : 4.5G Red 10, 4.5G Red Elite ve Red Elite tarifeleri ek paket almadan 3 ay hediye Netflix üyeliğinden faydalanabilir.

pini girdikten sonra aynı sayfa üzerinde kullanabileceğiniz paketi yani Netflix HD paketini göreceksiniz tıklayın ve aktfişleştir diyin. (paketin değeri 83 TL )

Burası çok önemli , HD paketinizi seçtikten sonra karşınıza 2 seçenek çıkıyor 1.si yeni abonelik oluşturarak netflix abonesi olmak ve 3 aylık ücretsiz aboneliğinizi başlatmak , ancak mevcut abone iseniz bir link göreceksiniz ”Zaten üye misiniz ? oturum açın” Mevcut aboneler link üzerinden yeni aboneler ise Hüküm ve koşulları kabul ettikten sonra «Üyeliğinizi Başlatın» butonuna tıklamalı.

İşlemleri tamamladığınızda tebrikler netflix e hoşgeldiniz netflix üyeliğiniz başlatıldı şeklinde bir ekran ile karşılaşacaksınız. Bu kısımda netflix sizden şifre sıfırlama ve hesap kurtarma seçeneği için cep telefonu numaranızı tekrar isteyecek ve hesap açma işlemlerini tamamlamış olacaksınız.

Aşağıdaki PDF bağlantılarını tıklayarak hesap aktif etme ve mobil uygulama indirme adımlarını görsel olarak ta takip edebilirsiniz.

Vodafone ücretsiz 3 aylık abonelik HD Netflix paketini kapsar ve aynı anda 2 farklı ekranda izleme yapabilmenize olanak sağlar.

PDF Formatında Vodafone Netflix Ücretsiz 3 Aylık Üyelik Alma Aktif Etme Görseli

https://drive.google.com/file/d/0B3gHtTHsMP5RSU14ZUZJVVlNR3c/view?usp=sharing

alternatif


http://www.vodafone.com.tr/Red/NetflixRED.pdf”>http://www.vodafone.com.tr/Red/NetflixRED.pdf


Lütfen bize bu kampanya ile ilgili yorumlarınızı yazın , yaşadığınız herhangi bir problem durumda eklemeyi unutmayın.


14 yorum

  1. merhabalar;

    red 10 tarifesini kullanıyorum fakat 3 aylık netflix üyeliğini aktifleştirmek istediğim de böyle bir hakkımın olmadığını söylemekte. yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Beni haksız yere üye yapan vodafone.un sayesinde öğrendiğim şey Netflix. Ben dizi izleyen biri değilim. Akşama kadar bazende gece çalışmam gerekiyor. Kullanmayacagim şeye beni üye yapan ve üyeliği iptal etmeyen Vodafone.a sesleniyorum. Hiç yakışmadı. 507 8838105

  3. Netflix ilk kayıt 1 aylık ücretsiz üyelik ile vodafone red 3 ay ücretsiz kampanyası birleştirilebilir mi? Önce netflix üyeliği başlatıp sonra vodafone şifresi aktiflestirirsek otomatik olarak 4 ay ücretsiz mi kullanacağız?

  4. merhaba,

    üç aylık kullanımım bitti ve telefon faturası ile ödeme yaparak aboneliğimi devam ettirmek istiyorum ama ödeme seçeneklerinde yok ne yapmalıyım?

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.