İzle Jadotville Kuşatması 2016 The Siege of Jadotville

Netflix Orjinal Series Filmleri ve dizilerinin ne kadar etkileyici ve soluksuz izlenen yapımlar olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bu sefer bir çok netflix yapımı gibi gerçekten yaşanmış bir hikaye ile karşı karşıyayız. Jadotville Kuşatması 1960 başlarında yaşanmış BM barış gücü tarafından afrikaya destek olarak gönderilen irlanda askerlerinin saldırıya uğraması ve karakollarını savunmasını konu alıyor. Tarih ve Savaş filmlerini sevenler kaçırmasınlar Tabiki netflix üzerinde Türkçe altyazısı ve düblaj seçeneği mevcut.

Jadotville Kuşatması IMDB 7.8 Vizyon Tarihi: 7 Ekim 2016 (Türkiye) Süre: 108 dakika Film hakkında görüşlerinizi filmi merak eden netflix kullanıcıları için lütfen yorumlamayı unutmayın. İyi seyirler Dileriz.

Editörün Görüşü : Filmi izlemeden önce aksiyon ve çatışma sahnelerinin çok daha az tv filmi tadında bir film bekliyorsunuz ancak tarihin doğru işlenişi ve sizin kendinizi filme kaptırışınız geçekten başarılı. Bir ülkenin gurur kaynağı olması gerekirken aslında gizlenen yıllar sonra değeri anlaşılan ve bu değeri bizlere kanıtlamak filmin asıl amaçlarından biri ve bunu başarıyor. Tarih ve savaş sevenler kesinlikle izlemeli.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.