Ücretsiz Netflix Deneme Üyeliği Almak

Ücretsiz Netflix i denemek istiyorsanız en güzel hediye zaten ilk 30 gün boyunca bedava olması.
https://www.netflix.com/getstarted?locale=tr-TR&action=startAction
Adresinden netflix türkiye üyelik sürecinizi başlatabilirsiniz. Yeni başlayanlara bir kaç önerimiz var lütfen okumadan üyeliğinizi başlatmayın 🙂

Netflix abonesi olurken size 3 adet abonelik seçeneği sunulmakta , bu 3 abonelik seçeneğinin tamamı aynı video arşivine sahip fakat küçük farkları var.
Netflix Abonelik Fiyatları
Netflix Temel Paket 15,99 TL
Netflix Standart Paket  27,99 TL
Netflix Özel Paket 39,99 TL

Temel yani en uygun fiyatlı olan paket 1 cihazdan 480P ye kadar olan görüntüyü destekler , yani aynı evde birden fazla cihazda aynı anda video izlemesi yapamazsınız ve HD içeriğe ulaşamazsınız , görüntü kalitesi çok kötü olmamak ile birlikte netflix ailesine merhaba diyecekseniz tavsiye etmediğimiz bir abonelik türü.
Standart paket ise netflix denemek ve kullanmak isteyen herkeze en çok önerdiğimiz paket , HD içeriklerin açık olması aynı anda 2 cihazdan izleme yapılabilmesi ve yeni üyelik açarken zaten bedavaya geldiği için netflix keyfini aldıktan sonra sürekli devam ettirmek isteyeceğiniz paket seçeneği olacak. Netflix aynı adreste aynı modeme bağlı birden fazla cihazı destekliyor yani standart paket ile siz odanızdaki bilgisayar ile içerik izlerken salonda bilgisayar veya televizyonda başka biri başka bir içerik izleyebilir. Favorileriniz ve alışkanlıklarınız birbirinize karışmaması için netflix profilleri sayesinde farklı kişiler kendi akışkanlıklarını ve devam ettikleri dizilerde kaldıkları yerleri görebilir.
Özel paket ise tamamen kendini bu işe adamış 🙂 evinde çok iyi bir internet bağlantısı olan ve 4k monitörü olan kullanıcılara uygun. İlk başta dediğimiz gibi tüm netflix paketleri aynı video arşivine yani aynı içeriğe sahip fakat görüntü kalitesi olarak SD , HD ve 4K format farkları bulunuyor.  İlk ay ücretsizde olsa özel paket almanızı pek fazla önermiyoruz ( tabiki evinizde fiber varsa ve birde 4k tv varsa deneme yapmak için mükemmel bir nimet o ayrı 🙂 hem standart adsl kullanıcısı için 4k izlemek problemli hemde video içeriklerini izleseniz bile çok çabuk adil kullanım kotanızı doldurmuş olacaksınız.  Özel paketin bir diğer ayrıcalığı aynı anda 4 cihaza kadar izleme yapılabiliyor olması yani yüksek bant genişliğine sahip bir evde 4 farklı odada 4farklı içerik izlenebilir.

Tüm paket içeriklerini öğrendikten sonra yapmanız gereken bir mail adresi ile netflix.com üzerinden kayıt yaptırmak ve içeriğin tadını çıkartmak.  Netflix sahte üyeliklerin önüne geçmek için sizden kredi kartı bilgilerinizi istemekte bu tamamen kötü niyetli kullanıcıları engellemek ve gerçekten içeriği denemek isteyen insanları sisteme kabul etmek için kullanılan bir güvenlik yöntemi. Siz üyeliğinizi iptal ettirmez veya paket değişikliği yapmazsanız 30 günlük deneme yaptığınız paket üzerinden aboneliğiniz yenilenerek ücretli aboneliğe geçiş yapmış olursunuz.
Netflix aboneliğiniz ile ilgili her hangi bir problem yaşamanız durumunda Türkçe destek veren müşteri temcilsinizi arayabilir veya hemen online chat üzerinden destek talep edebilirsiniz.

Netflix için Türkçe destek sayfası linki
https://help.netflix.com/help
Netflix in telefon ve chat üzerinden sabah 10 akşam 10 (22:00 ) çalıştığını belirtelim. Diğer saatlerde 7/24 ingilizce destek alabileceğiniz desteğiniz devam etmekte. Yine netflix den destek alabilmek için üye olmanıza bile gerek yok üye olmadan öncede merak ettiğiniz herşeyi veya yaşadığınız sorunları kendilerine aynı linkten sorabilirsiniz.
Not : Netflix Türkiye ekibi işe başlamadan önce amerika bölümü ile sohbet etme imkanı bulmuştuk gerçekten sizin için hareket eden sizi dinleyen ve anlamaya çalışan bir hizmet ekibi var , gördüğümüz ve tecrübe ettiğimiz kadarıyla Türkçe destek veren ekipte yine aynı şekilde eğitilmiş ve çok güzel bir destek sunuyorlar. Soru sormaktan çekinmeyin.

4 yorum

  1. Netflix üye oldum fakat seyredemiyorum. Ödeme problemi hatası mesajı çıkıyor. Ödenmesi geren nedir? Nasıl ve nereye ödenir? Kredi kartı tanımlamıştım oradan neden alınmıyor?

  2. Merhaba, yaptıgınız ödeme banka tarafından provizyona alınmış veya red edilmiş olabilir. Ödemenin tamamlanıp tamamlanmadığını bankanıza sorabilirsiniz eğer ödeme reddedilmiş ise başka bir kart ile tekrar ödeme yapmayı deneyin.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.